עורך דין קבוצות רכישה

בין אם מדובר בנכס להשקעה או בפתרון מגורים לכל המשפחה, אין ספק שרכישת נדל"ן היא שאיפה המשותפת לרבים מאיתנו. בדרך אל המטרה הנכספת, אנו עשויים להתמודד עם לא מעט אתגרים. עליית המחירים, גיוס המימון והמהמורות הרבות שאנו עשויים לצלוח במהלך העסקה מול הקבלן/יזם, עשויים להפוך את התהליך למורכב למדי. דרך יעילה אחת להוזיל עלויות היא לרכוש קרקע במסגרת קבוצת רכישה. 

במסגרת יוזמה זו, מתאגדים יחד מספר אנשים וקונים קרקע עליה יבנו במשותף. כך, קבוצה שלמה של אנשים נושאת בכל העלויות ובסופו של דבר ניתן ליהנות ממחירי נכסי נדל"ן בהפחתת עלויות ניכרת. על אף היתרונות הרבים שבצעד זה, מדובר בתהליך סבוך ורצוף מכשולים. לכן, חשוב שיעמוד לרשותך עורך דין המתמחה בדיני המקרקעין שיוכל לסייע לך לנתב את הדרך. המשרד שלנו מעמיד לרשותך עורכי דין מובילים בתחום שילוו אותך לכל אורך הדרך.

למה חשוב להיוועץ בעו"ד קבוצות רכישה?

במסגרת רכישת הנכס עם קבוצת הרכישה, אנו למעשה מתקשרים משפטית עם גורמים רבים ושונים. יחד, יהיה עליכם לקבל לא מעט החלטות – מפתרון המימון ועד לבחירת המומחים שיעניקו לכם ייעוץ בכל התחום – משמאי מקרקעין ועד למפקחי וקבלני הבנייה. מעצם שיתוף הפעולה, קיים תמיד הפוטנציאל למחלוקות ומורכבויות. לכן, ליווי של עורך דין קבוצות רכישה בתהליך הוא קריטי.

ייעוץ שוטף אל מול כל האתגרים

לאורך כל תהליך הרכישה, אנו עשויים להתמודד עם שלל בעיות לא צפויות שיעכבו את הבניה. בין אם מדובר בעיכובים בקבלת היתרים או בבעיות כלכליות של אחד מחברי הקבוצה, עורך הדין הוא שיסייע לך למצוא את הפתרון הראוי ולצלוח מורכבויות בירוקרטיות.

תיווך כלל המחלוקות בקבוצה

מדובר לרוב בעסקה טעונה למדי הטומנת בחובה סיכונים לסכסוכים ומחלוקות. ככל שאחד מהחברים חש כי הוא יוצא מופסד מהעסקה, כי הבחירה באנשי המקצוע השונים נבעה משיקולים זרים, או כל אתגר אחד הפוגע באמון ההדדי, עורך הדין הוא גורם מתווך בלתי תלוי המחויב לרווחתם של כלל החברים.

עריכת הסכמי שיתוף

המסמך המסדיר את כל היבטי ההתארגנות בין החברים השונים, הוא הסכם השיתוף. חברי הקבוצה מתקשרים זה עם זה במסגרת הסכם זה והוא המגדיר את כל הכללים וההנחיות על פיהם תתנהל הרכישה והבנייה – מרכישת הקרקע הראשונים ועד רישום הבניין המוגמר. בקיאותו ומיומנותו של עורך דין קבוצות רכישה תאפשר לך לכונן הסכם שיתוף ששומר על האינטרסים של כל החברים ושמנוסח באופן ברור וחד משמעי.

ליווי קבוצות רכישה עד השלמת הבנייה

קיבלת הצעה להצטרף לקבוצת רכישה? החלטת ליזום קבוצה וברצונך לנסח הסכם שיתוף? לא משנה מהן הנסיבות, אנו מזמינים אותך לתהליך שבסופו יהיה באפשרותך לרכוש נכס במחיר משתלם ולהפיק ממנו את המרב, במינימום טרחה מצידך.

למה איתנו?

הניסיון העשיר של משרדינו בליווי בעסקאות נדל"ן, הידע המעמיק בתחום המקרקעין וההיכרות המעמיקה עם הגורמים בשטח מאפשרת לנו לספק לרוכשים ייעוץ וליווי מהשורה הראשונה. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום וללמוד על כל השירותים הזמינים לך.