משפט מסחרי

המשפט המסחרי מהווה חלק משמעותי מסדר הדין האזרחי וחולש על תחומים רבים. בין אם בחרת להקים עמותה או חברה, אם נקלעת לסכסוך בעל אופי מסחרי או בכל סוגייה אחרת הנוגעת להתנהלות עסקית או למערכות יחסים בין עסקים וחברות, עורך הדין הנכון הוא הגורם שיאפשר לך לקבל בחירות מושכלות, לצלוח אתגרים בקלות ולספק לך ייצוג ראוי בכל מחלוקת שעשויה לעלות. חשוב שנזכור – לא כל עורך דין אזרחי הוא בהכרח המענה האידיאלי כשזה מגיע למשפט המסחרי. הבקיאות המעמיקה והניסיון רב השנים של עורך הדין שלך בדיני המשפט המסחרי הם שיעניקו לך את היתרון הנדרש לך בכל סוגיה.

משרדינו רכש לאורך השנים ידע רחב יריעה בעולם המשפט המסחרי בייצוג תיקים רבים, לרבות תיקים גדולים וסבוכים. ההיכרות עם התקדימים וההלכות העדכניים ביותר ועם המגמות החדשניות ביותר בתחום, מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו ייצוג אמין, מקצועי ועם חשיבה מחוץ לקופסא.

מה זה משפט מסחרי?

כאמור, ישנם תחומי רבים הנכללים תחת ההגדרה משפט מסחרי. באופן גורף, נגדיר את המשפט המסחרי ככל סוגיה הכוללת את פעילותם העסקית של גופים מסחריים, מתאגידים ועד לקואופרטיבים ואגודות שיתופיות. עורכי דין המתמחים במשפט המסחרי עשויים ללוות זכיינים, בעלי מניות, בנקים, מעסיקים בשוק מכל תחומי התעשייה, חברות לקראת מיזוגים ורכישות ואפילו לקוחות אשר נקלעו לסכסוך עם חברה. עורך דין אמין ומקצועי, יוכל לתרום מניסיונו והיכרותו עם עולם העסקים לאורך כל התהליך ולהציג בפניך את כל האפשרויות כדי לאפשר לך לקבל בחירה מושכלת בכל שלבי ההליך המשפטי.

מהם תחומי העיסוק של משפט מסחרי?

אז מהם למעשה הרגעים בחיינו בהן נזדקק לעורך דין המתמחה במשפט מסחרי? אלו כמה מהשירותים המרכזיים להם אנו עשויים להזדקק.

  • הקמת ופירוק ארגונים מסחריים: עורך הדין ילווה אותך לכל אורך שלבי ההקמה – מהקמת הדירקטוריון ועד ניהול כל הבירוקרטיה מול הרשויות. בשלבים הקריטיים ביותר של ניהול החברה, מסבבי המימון ועד ההנפקה הראשונית, עומד לצידך יועץ משפטי בקיא ומיומן שיסייע לך להגיע לכל תהליך עם הידע וההבנה הנדרשים כדי להתנהל על הצד הטוב ביותר. 
  • עריכת הסכמי מסחר: לאורך כלל הפעילות העסקית, אנו נדרשים להתקשר בחוזים עם גורמים רבים. בין אם נדרשים לך חוזי העסקה, או כדי לכונן מדיניות העסקה כוללת שתאפשר לך להבטיח שהעסק מתנהל כחוק, אם עליך להתקשר בחוזים עם ספקים, מפיצים או קבלני משנה – עורך הדין שלך הוא הגורם שיאפשר לך לנסח הסכמים מדויקים המגנים על האינטרסים שלך.
  • משפט מסחרי בינלאומי: העולם נעשה קטן מאי פעם וחברות רבות פונות אל גורמים עסקיים מעבר לים לשלל שיתופי פעולה. בין אם פנית לחברה זרה עבור פתרונות מימון, כחלק מתהליכי מיזוג או רכישה, אם הסכם הפצה חדש מאפשר לך לפרוץ לשוק הבינלאומי או אם פשוט נדרש לך ייעוץ שיאפשר לך לעמוד בכל דרישות הרגולציה במדינות זרות, עורך דין המתמחה במשפט המסחרי הבינלאומי יאפשר לך לצלוח את כל האתגרים.

חשיבות הייעוץ והליווי המשפטי

חוקים ודינים רבים חלים על התנהלותן העסקית של חברות. כדי לנווט את ספינת העסק שלנו באופן בטוח ויציב, עלינו להצטייד במפה הראויה. עורך הדין שלך הוא הגורם המאפשר לך להנחות את הכיוון אליו יחתור העסק שלך באופן שיאפשר לו לממש את החזון שבשמו הוא הוקם על הצד הטוב ביותר ובאופן מיטיב. אל מול כל סכסוך ותביעה ולקראת ההחלטות הגורליות ביותר בהיסטוריה של החברה שלך, יש לך יועץ אמין ונאמן.

למה איתנו?

כשזה מגיע למשפט מסחרי, משרדינו הוא סמכות בלתי מעורערת. עורכי הדין המיומנים שלנו ליוו חברות רבות לאורך השנים וסייעו להן לכונן מדיניות משפטית יציבה ובטוחה. מול כל אתגר, אנו השליחים הנאמנים שלך המביאים ידע מעמיק וניסיון רב שנים. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת.