תחומי התמחות


ליווי משפטי שוטף


המשרד מעניק שירותי יעוץ משפטי קבוע למגוון רחב של לקוחות: חברות ציבוריות ופרטיות, חברות בינלאומיות, יחידים, עמותות, קבלנים, שותפויות ואגודות שיתופיות. 
המשרד ערוך למתן שירותים משפטים שוטפים במגוון נושאים אזרחיים, עריכת חוזים, יעוץ בתחום דיני עבודה, הוצאה לפועל, יעוץ בכל תחומי המשפט העסקי וליווי של הלקוח לאורך השנים.

ייצוג בבתי משפט

משרדנו מעניק שירותי יצוג משפטי (ליטיגציה) במגוון תחומים של המשפט האזרחי ובפני כל הטריבונאלים השיפוטיים (לרבות בוררויות וגישורים). במשך השנים הגיע המשרד לשורה ארוכה של תקדימים משפטים ושל זכיות בכל הערכאות, החל מבית המשפט העליון, המשך בבית המשפט לעניינים מנהלים וכלי בבתי המשפט המחוזי השלום.


ייזום וליווי משפטי של פרויקטים


משרדנו יזם, ליווה ומלווה, במשך השנים שורה ארוכה של פרויקטים בתחום הנדל"ן.
אנו מתמחים ביזום פרויקטים, בריכוז צוות מקצועי לקידום פרויקטים ובביצוע כל הנדרש לשם מימושם.
 בין היתר הבאנו להקמתן של תחנות דלק, אזורי מסחר ותעסוקה, פרויקטים למגורים ותרמנו לשינוי יעוד של קרקעות ביעוד חקלאי ליעודי תעסוקה או מגורים.
רבים מהפרויקטים אותם יזם וליווה המשרד כבר קיימים, פעילים ומשגשגים, לטובת הלקוחות.

מתן פתרון רחב לבעיות המשפטיות של הלקוח

המשרד מעניק ליווי יעוץ ושירות משפטי במגוון רחב של נושאים מתחום המשפט האזרחי וערוך להעניק שירותים למגוון רחב מאד של בעיות משפטיות. 
באותם נושאים בהם אין המשרד מתמחה, אנו דואגים לייעוץ וליווי של משרדים עמיתים, תוך שמירת קשר הדוק עם עוה"ד המלווה עד גמר ההליך. 
משרדנו מתמחה בליווי הלקוחות לאורך זמן.
 רבים מן הלקוחות מיוצגים על ידי המשרד כבר מימיו הראשונים ושיעור העזיבה של לקוחות נמוך ביותר, בעוד ששיעור הלקוחות החוזרים גבוה מאד.